Klienti
_

Referencie

Prečítaj si ako NLP pomohlo mojim klientom …

kristýna tomanová

Kristyna TomanováInstructor, Gym&Joy a Fitness Trainer

NLP konzultace mi pomohla úpřimně a přesně definovat moje pocity, strach a úzkosti a nestidět se vyjádřit i to negativní. Sama jsem si dokázala odpovědět na otázky typu: co mně situace mněla naučit co mám pochopit a co pustit. Líbilo se mi i zakomponování metody „dárků „to znamená, že i když mi někdo něčím ublížil můžu mu v mojich myšlenkách dát dárek lásky, soucitu a pochopení. Další z věcí, v kterých jsem se utvrdila byla i vděčnost, protože pokud ji dokážeme vnímat a zvědomit si, náš život může bít plný hojnosti všeho co potřebujeme.

Tomáš Truchly spokojný klient

Tomáš TruchlyIT špecialista a poradca

Vladimír vie vytvoriť prijemne a bezpečné prostredie vďaka čomu môžem otvorene hovoriť o svojich aktuálnych problémoch alebo výzvach. Počúva a veľmi flexibilne reaguje na náš rozhovor. Niekedy spolu prejdeme NLP technikou, inokedy poskytne iný pohlaď na situáciu cez svoju skúsenosť zo života a koučingov. Odchádzam vždy ľahší a akcie chtivý.
bea

Beata Kaczor NeuschwendtnerTvorca elektronického obsahu

Koučovanie s Vladimírom veľmi chválim, sedenie s ním je vo veľmi pokojnej atmosfére, až sa dostaneš do štádia vedieť povedať všetko a úprimne. Z Vladimíra cítiš, že je to dokonalý kouč, ktorý ti prišiel venovať svoj osobný čas aby ti mohol pomôcť vyriešiť situáciu, z ktorej pociťuješ istý blok pri vytúženom pokroku v živote. Dopodrobna počúva každé jedno tvoje slovo a v nadväznosti na tvoje vyjadrenia ti navrhne riešenie, ktoré ti pomôže na konci sedenia z ľahka a s úsmevom sa postaviť a veriť si, že ty to všetko aj patrične zvládneš.
matúš mikitka

Matúš Mikitka

Som rád, že som mal možnosť spolupracovať práve s Vladimirom. Už dlhšiu dobu som registroval jeho prácu a dlhodobé napredovanie. Veľmi chválim jeho profesionalitu a bezproblémovú komunikáciu. Počas coachingu som si zvedomil určité neefektívne vzorce vo svojom správaní. Do veľkej miery sa nám podarilo identifikovať príčinu. S využitím NLP techník som sa začal na dané situácie pozerať inak. Výsledkom je väčší pokoj, menej stresu a racionálnejšie stanovovanie cieľov. Spoluprácu určite odporúčam a nevylučujem, že sa na Vladimíra ešte opakovane obrátim.
Eva Břečková spokojná klientka

Eva BřečkováTop Manažérka spoločnosti EURONA

Znáte to, když něco potřebujete udělat, ale nemůžete se k tomu přimět? Vymýšlíte všechny možné důvody a výmluvy, proč jste to nestihli anebo proč to nejde. Radši jdete dělat něco jiného a pak si řeknete – Dnes už to nestihnu, tak zítra. A zítra to zase nestihnete… a tak to jde den po dni. Přitom to není o nestíhání – důvod je skrytý někde uvnitř Vás, ani pořádně nevíte, proč se tomu tak moc vyhýbáte. Vladko mi během dvou online sezení vyřešil nepříjemné stavy z jedné mojí pracovní činnosti, do které jsem se opravdu nemohla snad rok přimět a vyhýbala jsem se jí, jak jen to šlo. Od našeho koučinku tuto činnost zvládám s lehkostí. Moc děkuji, Vladko, je to pro mě neskutečná pomoc a úleva. A navíc vím, že díky tomu budu dosahovat ve svém podnikání mnohem lepších výsledků.
Juraj Rečlo spokojný klient

Juraj RečloBarman čašník

S Vladimírom som absolvoval viacero koučingov/sedení. Každé na inú tému a oblasť. V každej situácii, ktorú sme spolu riešili som začal vidieť a vnímať veci z iného uhla pohľadu, zbavil som sa starých presvedčený a vzorcov, ktoré sa so mnou ťahali už od útleho detstva. S odstupom času po našich sedeniach som si začal uvedomovať, že už sa správam a reagujem v kontextoch situácii zrazu inak. Dalo mi to veľkú slobodu do života a môj život sa pomaly zmenil vo všetkých oblastiach. A keď viem, že chcem ešte niečo v sebe meniť/riešiť, tak už viem kam presne sa mám obrátiť.